Urbanator Days

Kind: 
Musical

Urbanator Days - to cykl dwudniowych warsztatów muzycznych połączonych z jam session, zapoczątkowanych i rozwijanych od 2005 r. przez Michała Urbaniaka i jego Team.

 

Projekt Urbanator Days, którego poprzednie edycje okazały się wielkim sukcesem, to niepowtarzalna szansa dla studentów, uczniów szkół muzycznych, a także wszystkich utalentowanych muzycznie młodych ludzi, aby spróbować swoich sił na scenie z najlepszymi aktualnie muzykami. Urbanator Days to impreza ogólnokrajowa – dotychczas projekt odbył się m.in. w : Łodzi, Radomsku, Kutnie, Białymstoku, Warszawie, Gdańsku, Gomunicach, Katowicach i Kędzierzynie – Koźlu.  Warsztaty prowadzą członkowie „Urbanatora”, słynnego, międzynarodowego przedsięwzięcia Urbaniaka, w którego skład wchodzą gwiazdorskie indywidualności muzyczne, m.in. : Frank Parker, Femi Temowo, Otto Williams ,Al MacDowell , Andy Ninvalle,  Troy Miller , Xantone Blacq, Michael „Patches” Stewart czy Marcin Pospieszalski.

 

Urbanator Days 2014 workshops

 

DZIEŃ PIERWSZY

Spotkanie rozpoczyna się od przywitania uczestników przez Michała Urbaniaka i artystów Urbanatora. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną specjalne ćwiczenia z udziałem „warsztatowiczów”, które pozwolą doświadczyć specjalnego rodzaju skupienia i specyficznej percepcji w przestrzeni estradowo-muzycznej. Następnie zostaną przedstawione różne style muzyczne i techniki wykonawcze. Artyści i będą prezentowali uczestnikom możliwości wykonania danego materiału muzycznego w różnych stylach - od jazzu nowoorleańskiego, soulu, rapu, bluesa aż po hip-hop. Zwrócą szczególną uwagę na prawidłową realizację różnych rytmów i charakterystycznych zwrotów melodyczno-rytmicznych, a także podzielą się wiedzą na temat różnych stylów muzyki niesymfonicznej.

 

DZIEŃ DRUGI

Drugiego dnia uczestnicy będą mogli w pełni wykorzystać w praktyce wiedzę, którą przyswoili poprzedniego dnia i popisać się swoimi umiejętnościami na wspólnym jam session. Uczestnicy wraz z artystami Urbanatora będą przygotowywali się do jam session, na którym wspólnie zagrają późnym popołudniem / wieczorem ( do ustalenia).  Każdy otrzyma szansę grania na scenie z fenomenalnymi muzykami, znanymi na całym świecie.

 

 

URBANATOR DAYS 2014

Przejdź do galerii

 

Więcej informacji znajdziecie na:
www.facebook.com/UrbanatorDays
www.urbanatordays.com
www.urbanatordays.pl
 

 

UDOSTĘPNIJ